טכנאי מחשבים בקריות

מחשבים הפכו זה מכבר לחלק בלתי נפרד בחיי כל אחד ואחד מאתנו. כל תקלה במחשב עשויה לפגוע בסדר היום שלנו, בשלווה שלנו וכן בפרמטרים נוספים בחיינו. כך למשל שאם אנו משתמשים במחשב בעסק שלנו הרי שמוניטין העסק, מתן שירות ללקוחות וכן אפילו מכירות בזמן אמת לא יוכלו להתבצע ללא המחשבים.

חברת NErewq PC מספקת שירותי מחשוב, שירותי IT ושירותי תחזוקה ותמיכה טכנית למחשבים ושרתים. החברה בעלת וותק רב של מעל 17 שנים בתחום ומעסיקה אנשי צוות מקצועיים בתחום. החברה פועלת בשירות אדיב, מקצועי ומהיר ללקוחותיה הפרטיים והעסקיים ותשמח לספק גם לכם את השירות הטוב ביותר ותשלח אליכם טכנאי מחשבים בקריות, חיפה או בכל אזור הצפון.

תקלות נפוצות במחשבים:

וירוסים – כאשר אנו מורידים תוכנות זדוניות מהאינטרנט או כאשר אנו מתקינים עליו תכנה או משחק מסוים, ישנו סיכוי שאלה נגועים בוירוסים שונים. כשם שתפקודו של אדם נפגע בעקבות וירוס, כך גם תפקודו של המחשב ובעצם יכול להגיע עד כדי מצב שהוא אינו מתפקד.

פגיעה פיזית – בכל מצב שבו כונן המחשב נפל, חטף מכה, נרטב וכד'. במקרים כאלה הדיסק הקשיח יכול להינזק, יכול להיגרם קצר בחלקי המחשב והמחשב יכול שלא לתפקד, ייתכן ותגלו שנמחקו לכם קבצים שונים ואולי אפילו המחשב לא יידלק.

הפסקת חשמל – לעתים בעת הפסקת חשמל נוצר קצר והמחשב אינו מתפקד.

במקרים הללו ואחרים עשו לעצמכם טובה ואל תנסו לטפל בהם בעצמכם אם אינכם בעלי הידע המקצועי הדרוש. אנשים רבים המנסים לטפל בתקלה בעצמם עשויים לגרום לנזק גדול יותר שייקר עבורם את תיקון המחשב ושחזור המידע. במקרה של תקלה הוציאו את שקע המחשב והתקשרו אלינו להזמנת טכנאי.