סמסונג גלקסי אייס

למכשיר סמסונג גלקסי אייס מספר יתרונות חשובים, ביניהם- עיצוב אלגנטי ומרשים, נוחות החזקה ותפעול, אפשרות להתקנת כרטיס הרחבת זיכרון, יכולת גלישה ברשתות אינטרנט אלחוטיות וכמובן שפע האפליקציות של מערכת ההפעלה אנדרואיד. קראו על היתרונות והחסרונות של המכשיר בסקירה להלן

מהו סמסונג גלקסי אייס

ישראלים רבים רוכשים מכשירי סמארטפון. מדובר בטלפונים סלולאריים רבי עוצמה, עם מעבד וזיכרון חזקים, המאפשרים להם להריץ מערכת הפעלה ויישומים רבים. מכשירי סמארטפון ידועים במיוחד הנם סמסונג גלקסי S2 או אפל אייפון. אלו מכשירים מתקדמים ויקרים למדי. עם זאת, לא כולם מעוניינים לרכוש את מכשירי הסמארטפון היקרים ביותר. עבור משתמשים הרוצים ליהנות ממכשיר סמארטפון אנדרואיד איכותי אך לא יקר מדי, מהווה סמסונג גלקסי אייס פתרון מעולה. יש לכך סיבות טובות. באופן כללי, מדובר במכשיר סמארטפון אנדרואיד חדיש ומתוחכם, שיש לו הרבה יותר יתרונות מחסרונות. סמסונג גלקסי אייס מהווה, על כן, תמורה מעולה למחירו.

יתרונות מכשיר הסמסונג גלקסי אייס

למכשיר הגלקסי אייס מספר יתרונות חשובים, ביניהם- עיצוב אלגנטי ומרשים, נוח להחזקה ולתפעול, אפשרות להתקנת כרטיס הרחבת זיכרון, יכולת גלישה ברשתות אינטרנט אלחוטיות (כך שתוכלו לשבת בבית קפה ולקרוא שם את המיילים שלכם), מסך גדול המציג תצוגה חדה וברורה גם באור שמש ישיר, מעבד חזק ומהיר המפעיל בזריזות את כל היישומים, מערכת הפעלה פופולארית מסוג אנדרואיד (המאפשרת התקנת שפע אדיר של יישומים), מצלמה טובה, שבאמצעותה יוצאים צילומי הסטילס חדים וברורים, ועוד.

חסרונות הגלקסי אייס

חסרונותיו של הסמארטפון מדגם אייס אינם רבים ואינם משמעותיים. כך למשל, צילום הווידיאו במכשיר זה יכול היה להיות משובח יותר. עם זאת, מאחר ובדרך כלל איננו קונים סמארטפון אנדרואיד לשם צילום בווידיאו כתכלית עיקרית, הרי שזהו מצב שניתן בהחלט להשלים עימו. כמו כן, המכשיר אינו תומך בתוכנת פלאש, אבל בשל כך פועל הדפדפן בזריזות רבה. לסיום, זמן הסוללה של סמסונג גלקסי אייס אינו ארוך מאוד, אך אם נקפיד לא להשתמש שלא לצורך ביישומים "זוללי סוללה", גם עניין זה לא יהווה עבורנו בעיה ממשית.

התקנת עברית באנדרואיד

אם קניתם מכשיר זה או מכשיר אחר מבוסס אנדרואיד מאחת המפעילות הסלולאריות הגדולות בישראל, אנו נוטים להניח שמכשיר הסמסונג גלקסי שלכם כבר תומך בעברית. מאידך, אם רכשתם את המכשיר בחנות פרטית אשר מייבאת ביבוא מקבילי מחול או שייבאתם אותו מחוץ לארץ, ייתכן ותצטרכו לבצע התקנת עברית. אמנם, ישנם מדריכים ברשת המציעים מדריך מפורט להתקנת עברית במכשירי אנדרואיד, אך מומלץ מאוד לכל מי שאינו בעל ידע טכני לפנות לאיש מקצוע לצורך ביצוע פעולה זו.

כיצד מאתרים ספק להתקנת עברית בסמסונג גלקסי אייס

כדי לאתר איש מקצוע מתאים שיבצע התקנת עברית באנדרואיד, בקשו המלצות מחברים או מכרים שיש להם סמארטפון אנדרואיד. למשל, כל מי שקנה בחנות פרטית מכשיר סמסונג גלקסי S2 – יוכל לספק לכם פרטי קשר של חנות או מעבדה טובה, לצורך התקנת עברית בסמסונג גלקסי שלכם. ניתן גם לחפש אנשי מקצוע באינטרנט, באמצעות ביטויי חיפוש כמו: התקנת עברית באנדרואיד, התקנת עברית בסמסונג גלקסי אייס וכדומה.

כיצד מותקנת העברית?

כדי לבצע התקנת עברית במכשיר החכם יפעל המתקין לפי השלבים הבאים: קודם כל, יוריד המתקין מרשת האינטרנט יישום אנדרואיד מיוחד לשפה העברית. לאחר מכן, יתקין איש המקצוע שבחרתם את היישום הזה בטלפון שלכם, ביחד עם חבילת הרחבה לשפה העברית. לסיום התהליך, ישנה הטכנאי מספר הגדרות במכשיר סמסונג גלקסי אייס שלכם ויגדיר עבורכם את אופן הזנת הטקסט בעברית.